Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

GALERIA PROJEKTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wybranych projektów!

SMAKI FRANCJI

 27782_ikona(Fot.Grzegorz Skowronek/Gazeta Wyborcza) 

Istotą projektu było zrealizowanie 4 tygodniowych praktyk zawodowych dla 8 uczniów technikum, kształcących się w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego, we francuskich obiektach restauracyjnych i hotelowo-restauracyjnych.

STAŻ ZAGRANICZNY - BEZCENNE

 37190_ikona

Projekt umożliwił odbycie 4 tygodniowego stażu zawodowego 45 uczniom kształcącym się w zawodach technik informatyk, mechatronik, ekonomista. Staże miały miejsce w maju i październiku 2014 w Hiszpanii i styczniu 2015 w Irlandii.

OD POMYSŁU DO PROJEKTU

37196_ikona

W projekcie wzięło udział łącznie 48 uczniów, którzy kształcą się w zawodach technik informatyk, technik mechanik, technik elektronik oraz technik organizacji reklamy. Celem projektu było podniesienie kompetencji w zakresie projektowania wspomaganego komputerowo w kontekście europejskiego rynku pracy.

NOWE KWALIFIKACJE ZAWODOWE - BARISTA, CARVING

38217_ikona

W ramach projektu 12 uczniów technikum żywienia i gospodarstwa domowego wyjechało na 4 tygodniowy staż na Słowację. Celem projektu było zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych, przydatnych na rynku pracy, w zakresie barista i carving oraz doskonalenie się w organizacji usług gastronomicznych.

SEKRETY KUCHNI ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

38271_ikona

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wyjechali na 3 tygodniową praktykę zawodową. Staż odbył się w Rimini we Włoszech.

MŁODZI EKONOMIŚCI NA STAŻU W UK

ESF01_26932_ikona

Dwie 14-osobowe grupy uczniów zdobywały praktyczne doświadczenie zawodowe na stanowiskach biurowych w brytyjskich przedsiębiorstwach handlowych, usługowych, agencjach nieruchomości, teatrach, organizacjach charytatywnych

STAŻ POD MIKROSKOPEM

ESF01_27709_ikona

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik analityk podczas stażu w Hiszpanii i Walii poznali standardy europejskie obowiązujące w zagranicznych laboratoriach chemicznych.

MŁODZI ŚLĄZACY NA STAŻU W NIEMCZECH

ESF01_27760_ikona

Uczniowie kształcący się w zawodach technik ekonomista, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i gospodarstwa domowego realizowali zadania odpowiednio do profilu kształcenia, w stołówce i kuchni ośrodka Internationaler Bund e.v. (IB), hotelu we Frankfurcie, biurze IB oraz pracowni symulacyjnej w zakresie prac biurowych i finansowo księgowych.

BUDOWLAŃCY Z OLSZTYNA POZNAJĄ TAJNIKI TERMOIZOLACJI

ESF01_27791_ikona

W ramach projektu 18 uczniów klas trzecich kształcących się w zawodzie technik budownictwa uczestniczyło w dwutygodniowym szkoleniu praktycznym  z zakresu termoizolacji i termomodernizacji stosowanych we współczesnym budownictwie.

 

 

 • W razie pytań

  Kontakt

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)
  ul. Mokotowska 43; 00-551 Warszawa
  Tel.:  +48/22 46 31 670
  E-mail : pokl.staze@frse.org.pl